Val Thorens se SMART travel

Milujete lyžování tak, že chcete lyžovat až pozdního jara? Vydejte se do
francouzského Val Thorens, kde sezóna zde obvyklé končí až počátkem května. Je to
nejvýše položené lyžařské středisko v Evropě – leží v nadmořské výšce 2300 m a lyžování nabízí až do výšky 3230 metrů. Díky své poloze zaručuje Val Thorens skvělé sněhové podmínky včetně rozsáhlých terénů pro jízdu v prašanu. Možnosti lyžování jsou tu velmi rozmanité a nabízí pro každého něco. Pro děti jsou zde lyžařské školy, pro milovníky snowboardu je k dispozici snowpark.

Lyžování ve Franci dnes nabízí mnoho cestovních kanceláří nebo se do Francie můžete vydat i na vlastní pěst bez cestovky. Pokud ale preferujete to, že starosti hodíte za hlavu, resp. na hlavu někoho jiného, je potřeba vybrat si spolehlivou cestovní kancelář.

Časem a klienty prověřená cestovní kancelář je SMART travel, jejíž pracovníci pro vás zařídí tu nejbáječnější dovolenou, na kterou dlouho nezapomenete. Kromě vlastního lyžařského či snowboardového zájezdu vám kancelář poskytne široký servis před, během i po zájezdu. Pokud nechcete na dovolené zažít nepříjemné překvapení, vyberte si spolehlivého partnera v podobě ověřené cestovní kanceláře SMART travel.

Přesvědčte se ve Val Thorens na vlastní kůži o tom, zda platí, že kdo jednou zkusil lyžování ve Francouzských Alpách, už nechce lyžovat jinde.

Pokud se vám nechce cestovat až do daleké Francie, můžete si vybrat v katalogu SMART travel i další populární cíle lyžařů. Nejblíže to máme z Česka do Rakouska, kde jste opravdu za pár hodin. Můžete se však vydat i do Itálie nebo Švýcarska.